Telefoon

0478 - 55 01 56

Nieuwe stagiaire Sport- en Leefstijlcoaching

Wellicht hebben jullie haar al voorbij zien komen in de praktijk: sinds kort is Fleur Thijssen bij ons gestart als stagiaire. 

"Hallo allemaal! Mijn naam is Fleur. Ik volg de opleiding Sport- en Ondernemend Lifestyle Coaching en ik vind het erg interessant om mij bezig te houden met voeding, gezondheid en sport. Op dit moment sport ik bij de atletiekvereniging, waar ik met veel plezier train.
 
In mijn vrije tijd houd ik er ook van om creatief bezig te zijn. Zo speel en zing ik graag met mijn gitaar en vind ik het leuk om nieuwe dingen te maken, zoals een macrame project of een foto. Daarnaast geniet ik ervan om tijd door te brengen met vriendinnen en vrienden, bijvoorbeeld door samen te chillen of spelletjes te doen.
 
Kortom: ik ben iemand die energie krijgt van een actieve en gezonde leefstijl, maar ook van creativiteit en gezelligheid." 

In eerste instantie zal Fleur elke maandagochtend aanwezig zijn, maar na verloop van tijd zal dit worden uitgebreid naar meerdere dagen per week. Fleur gaat zich onder andere bezighouden met een onderzoek gericht op de ontwikkeling van een leefstijlprogramma. Daarnaast zal zij regelmatig meekijken en ondersteunen in de sportzaal.

Fleur zal in ieder geval tot en met het einde van het jaar bij ons in de praktijk actief zijn. We zijn blij met haar komst en wensen haar veel succes en plezier tijdens haar stage!

Terug naar overzicht
Nieuwe stagiaire Sport- en Leefstijlcoaching
© 2026
Created by